Laimė

Ar jums teko būti vienatvėje, nepažįstamame miške daug naktų ir dienų? Kai aplink nieko nėra, tik tu ir miškas su visa savo svita; tada pradžioje įsitempi, po to leidi tam, kas esi „Aš“, nugalėti baimes, vienatves, abejones, nenatūralų maistą, vidinį triukšmą bei chaosą. Tokia tyla, kuri gyvena nakties miške, atidaro visas duris į savo vidų. Imi girdėti kiekvieną širdies dūžį, kraujo tekėjimą. O kaip kitaip, kai miške pagyveni visą savaitę. Jame esi mažas mažas tarp didelių medžių... Jeigu netapsi savimi, pabėgsi iš naktinio miško tamsos. Tokiame dideliame miške, beklaidžiojant tamsoje tarp medžių, pastebi, kad tamsa dingsta ir matai tamsoje, kaip dienoje, jaučiuos laiminga be priežasties, be sąlygų, be ateities svajonių ir be praeities įvykių, laiminga, nes esu, dar esu. Pasirodo, galima būti laimingu be jokių "reikia, noriu, tikiuosi, veikiu, myliu..."

Taip radau laimę – savo esimą

Laimė mokėti organizuotis taip, kad tai, ką darai, teiktų laimę. Tas mokėjimas nėra kitų žmonių laimės kopijavimas. Tai asmeniška patirtis.

Grįžus iš miško į gyvenimą tarp žmonių, mylimų ir artimų, svetimų ir tolimų, pajaučiau, kad čia ne taip, kaip miške, kur laimė tokia lengva. ... susitikimai, darbai sode, pokalbiai, piknikai pajūryje, žmonės šalia – mano laimė.

...stebint žmogų galima nusakyti, laimingas jo gyvenimas ar ne. Akys, veidas, laikysena, figūra pasako viską. Laimingas žmogus švyti. Švytėjimas ramus ir spindintis, akinantis ar švelnus, tylus ir silpnas, bet jis yra! rodo, kad žmogus - laimingas. Laimės antspaudo veide nesuvaidinsi.

Laimės ratas

Laisvės ordinas